Skip to main content

O NAS

KIM JESTEŚMY

Zespół stworzony z pasji do informatyki

Firma Escala IT Solutions powstała w 2015 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko tworzeniem stron internetowych dla drobnych lokalnych przedsiębiorców, jednak wraz z ubiegiem czasu wzrosły potrzeby naszych klientów, a z tym nasza oferta. Obecnie zajmujemy się kompleksową obsługą małych i średnich organizacji z całej Polski. Nasz zespół to prawie 30 specjalistów, którzy doskonale radzą sobie z rozwiązywaniem różnorodnych wyzwań. Od tworzenia aplikacji webowych i usług DevOps, przez tworzenie grafiki komputerowej i kampanii reklamowych, po analitykę Big Data — zapewniamy kompleksowe rozwiązania i wsparcie dla Twojej firmy.

KIM JESTEŚMY

Nasza misja

W Escala IT Solutions wierzymy, że każda firma dążąca do wprowadzenia w świat świetnego pomysłu na produkt lub usługi, musi mieć do tego wszelkie możliwości techniczne. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości i przystępnych cenowo usług informatycznych, aby pomóc startupom i firmom dowolnej wielkości realizować projekty w każdym zakresie. Nasz cel to zapewnienie kompleksowej obsługi dla Twojej firmy – nieważne czy potrzebujesz grafika, programisty czy administratora IT, my posiadamy ich wszystkich! Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Twoim potrzebom. Korzystając z naszych usług nie musisz już przejmować się sprawami związanymi z IT w Twojej firmie.

Dlaczego my?

Nowoczesne rozwiązania

Jesteśmy zawsze na bieżąco z postępem technologii. Dbamy, aby rozwiązania, które proponujemy były nowoczesne i zawsze aktualne.

Wysoka jakość

Na pierwszym miejscu zawsze jest klient. Wyróżniamy się jakością obsługi i zadowolenia klienta, która jest na poziomie 100%. To wszystko dzięki usługą IT najwyższej jakości.

Bezpieczeństwo

W obecnych czasach kwestia zabezpieczeń systemów informatycznych powinna być na pierwszym miejscu. Wdrażając nasze rozwiązania zawsze dbamy o bezpieczeństwo.

Najlepsze ceny

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań IT dla firm w najbardziej przystępnych cenach. Zawsze staramy się dopasować do planowanego budżetu naszych klientów.

Technologie i Partnerzy