Aplikacje internetowe

Tworzymy systemy internetowe dopasowane do Twoich potrzeb

Dedykowane programy dostosowane do Twoich wymagań

Aplikacje internetowe tworzymy na zamówienie i dostosowujemy je do potrzeb naszych klientów już na etapie projektu. Do systemów dodajemy tylko te funkcje, które są wymagane przez danego Klienta.

Czytaj więcej

Dostosowane systemy CRM

Aplikacje zarządzające relacjami z klientem. Najczęściej używane do rejestracji wydarzeń między firmą, a klientem. (wizyty, wypożyczenia, rezerwacje)

Serwisy rezerwacyjne

Formularze rezerwacyjne dla klientów, a dla pracowników przejrzysty system zarządzania rezerwacjami oraz kontatem z klentem.

Programy partnerskie

Aplikacje liczące punkty lojalnościowe, wysyłające oferty poprzez email oraz SMS. Aplikacje integrowalne z innymi systemami w Twojej firmie.

Systemy organizacji pracy

Aplikacje wewnętrzne do nadzorowania zadań i projektów w zespole, rejestracji czasu pracy, rejestracji wydarzeń, chat firmowy oraz każda inna funkcja.

Czym jest Aplikacja Internetowa?

System internetowy to aplikacja/program dostępny z poziomu przeglądarki. Tworząc system dla Klienta mamy przed sobą pusty ekran i jesteśmy w stanie stworzyć wszystko to czego nasz Klient potrzebuje. Najczęściej są to systemy opierające się na przetwarzaniu, przechowywaniu i wyświetlaniu danych. Przykładem takiego systemu może być System Zarządzania Hotelem, gdzie każdy pracownik ma swoje konto i może sprawdzić który pokój jest wolny, jaki gość danego dnia przyjeżdża, ile trwa jego pobyt, a nawet lista atrakcji z których skorzystał.

Jest to wygodna alternatywa dla wielu notesów, arkuszy kalkulacyjnych, karteczek zostawionych na recepcji… Wszystkie informacje znajdują się w jednym miejscu – zabezpieczone loginem i hasłem. Dzięki swojej firmowej aplikacji jesteś w stanie kontrolować co się dzieje w twoim przedsiębiorstwie z laptopa czy nawet telefonu z każdego miejsca na ziemi. W celu otrzymania szczegółów dotyczących oferty oraz większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę “Kontakt”

Kilka informacji o realizacji projektu.

Co może znajdować się w systemie?

Zaletą tworzenia systemu na zamówienie jest to, że możemy mieć tam każdą funkcję jakiej potrzebujemy. W przeciwieństwie do gotowych aplikacji w internecie tutaj Klient sam wybiera co ma się znajdować w jego systemie.

Ile trwa przygotowanie systemu?

Stworzenie w pełni sprawnego systemu internetowego trwa około miesiąca. Czas tworzenia zależny jest od wymagań klienta i złożoności systemu.

Jaki jest koszt?

Cena systemu zależna jest od jego złożoności. Im więcej funkcji stworzymy w Państwa systemie tym będzie on droższy. Ceny dedykowanych systemów internetowych zaczynają się od 2 000 zł.

Co po stworzeniu systemu?

Po oddaniu gotowego systemu w ręce klienta możemy przeprowadzić w zespole szkolenia z jego obsługi. Dajemy też gwarancję na działanie naszego systemu, helpdesk oraz serwis.

form

Niestety większość naszych projektów jest poufna, dlatego nie możemy pochwalić się większością naszych dzieł 🙂

Realizacje