Skip to main content

Aplikacje internetowe

Dedykowane programy dostosowane do Twoich wymagań

Aplikacje internetowe tworzymy na zamówienie i dostosowujemy je do potrzeb naszych klientów już na etapie projektu. Do systemów dodajemy tylko te funkcje, które są wymagane przez danego Klienta.

Czytaj więcej

Dostosowane systemy CRM

Aplikacje zarządzające relacjami z klientem. Najczęściej używane do rejestracji wydarzeń między firmą, a klientem. (wizyty, wypożyczenia, rezerwacje)

Serwisy rezerwacyjne

Formularze rezerwacyjne dla klientów, a dla pracowników przejrzysty system zarządzania rezerwacjami oraz kontatem z klentem.

Programy partnerskie

Aplikacje liczące punkty lojalnościowe, wysyłające oferty poprzez email oraz SMS. Aplikacje integrowalne z innymi systemami w Twojej firmie.

Systemy organizacji pracy

Aplikacje wewnętrzne do nadzorowania zadań i projektów w zespole, rejestracji czasu pracy, rejestracji wydarzeń, chat firmowy oraz każda inna funkcja.

Czym jest Aplikacja Internetowa?

System internetowy to aplikacja/program dostępny z poziomu przeglądarki. Tworząc system dla Klienta mamy przed sobą pusty ekran i jesteśmy w stanie stworzyć wszystko to czego nasz Klient potrzebuje. Najczęściej są to systemy opierające się na przetwarzaniu, przechowywaniu i wyświetlaniu danych. Przykładem takiego systemu może być System Zarządzania Hotelem, gdzie każdy pracownik ma swoje konto i może sprawdzić który pokój jest wolny, jaki gość danego dnia przyjeżdża, ile trwa jego pobyt, a nawet lista atrakcji z których skorzystał.

Jest to wygodna alternatywa dla wielu notesów, arkuszy kalkulacyjnych, karteczek zostawionych na recepcji… Wszystkie informacje znajdują się w jednym miejscu – zabezpieczone loginem i hasłem. Dzięki swojej firmowej aplikacji jesteś w stanie kontrolować co się dzieje w twoim przedsiębiorstwie z laptopa czy nawet telefonu z każdego miejsca na ziemi. W celu otrzymania szczegółów dotyczących oferty oraz większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę „Kontakt”

Kilka informacji o realizacji projektu.

Co może znajdować się w systemie?

Zaletą tworzenia systemu na zamówienie jest to, że możemy mieć tam każdą funkcję jakiej potrzebujemy. W przeciwieństwie do gotowych aplikacji w internecie tutaj Klient sam wybiera co ma się znajdować w jego systemie.

Ile trwa przygotowanie systemu?

Stworzenie w pełni sprawnego systemu internetowego trwa około miesiąca. Czas tworzenia zależny jest od wymagań klienta i złożoności systemu.

Jaki jest koszt?

Cena systemu zależna jest od jego złożoności. Im więcej funkcji stworzymy w Państwa systemie tym będzie on droższy. Ceny dedykowanych systemów internetowych zaczynają się od 2 000 zł.

Co po stworzeniu systemu?

Po oddaniu gotowego systemu w ręce klienta możemy przeprowadzić w zespole szkolenia z jego obsługi. Dajemy też gwarancję na działanie naszego systemu, helpdesk oraz serwis.

form

Twoja strona ma znaczenie!

Strona internetowa jest niezbędnym narzędziem niemal każdej firmy i organizacji. Skuteczna, piękna strona internetowa zmienia zasady gry. Projektujemy responsywne witryny na najwyższym poziomie z dbałością o wszystko, od architektury informacji po treść, kolor, typografię i UX.

Sprzedawaj również w internecie!

W dzisiejszych czasach niemal każdy sklep sprzedaje swoje produkty w sieci. Jest to łatwa metoda na dotarcie do potencjalnych klientów z całego kraju, a nawet i świata. Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, a co najważniejsze - łatwe w obsłudze, aby pomóc Ci poszerzać horyzonty!

Dbamy o Twoją pozycję!

Pozycja na liście przeglądarki ma duży wpływ na ruch na Twojej stronie. Aby uzyskać jak najwięcej odwiedzających proponujemy skorzystać z naszych usług pozycjonowania strony. Zadbamy o to, by Twoja strona znajdowała się na samej górze wyników wyszukiwania, co zapewni Ci nowych klientów.

Realizacje

Cennik

Strona Starter

od 1400 zł

Pakiet dla osób prywatnych.

 • WordPress
 • Optymalizacja
 • Do 5 podstron
 • Tekst od klienta
 • Wstępne pozycjonowanie

Strona BiznesIdealna dla firm

od 2000 zł

Pakiet idealny dla firm.

 •  WordPress
 •  Indywidualny projekt
 • Do 15 podstron
 • Tworzenie tekstów
 • Pełne pozycjonowanie

e-commerce

od 3500 zł

Profesjonalny sklep internetowy.

 •  WooCommerce
 •  Płatności online
 •  Dodawanie produktów
 •  Konfiguracja SSL
 • Pełne pozycjonowanie
zobacz pełny cennik