Skip to main content

Strony i Sklepy Internetowe

Strona internetowa Twojej firmy szyta na miarę!

Strona internetowa jest niezbędnym narzędziem niemal każdej firmy i organizacji. Skuteczna, piękna strona internetowa zmienia zasady gry. Projektujemy responsywne witryny na najwyższym poziomie z dbałością o wszystko, od architektury informacji po treść, kolor, typografię i UX.

A może e-commerce? Sklepy internetowe dla Twojej firmy!

W dzisiejszych czasach niemal każdy sklep sprzedaje swoje produkty w sieci. Jest to łatwa metoda na dotarcie do potencjalnych klientów z całego kraju, a nawet i świata. Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe, a co najważniejsze - łatwe w obsłudze, aby pomóc Ci poszerzać horyzonty!

Zadbamy o Twoją stronę internetową!

Stała opieka nad stroną internetową to m.in. bieżące aktualizacje, usuwanie błędów oraz publikacja nowych treści. Dzięki naszej usłudze utrzymania stron internetowych i sklepów masz pewność, że Twoja strona będzie dostępna dla klientów 24/7.

Etapy współpracy

1

Spotkanie

Krótka rozmowa w celu omówienia wymagań klienta, przedstawienie propozycji oraz stworzenie zarysu strony internetowej lub sklepu.
2

Wycena

Wycena realizacji projektu oraz przedstawienie różnych możliwości współpracy. Poruszamy kwestie zakupu domen, serwera itd.
3

Projekt

Na tym etapie tworzymy większość Twojej strony. Projektujemy layout, wgrywamy treści oraz zdjęcia.
4

Uwagi

Prezentacja wykonanego przez nas projektu. Na tym etapie oczekujemy odpowiedzi od Klienta co należy zmienić w projekcie.
5

Poprawki

Wprowadzenie zmian zaproponowanych przez Klienta, publikacja strony oraz wstępne pozycjonowanie.
6

Gotowa Strona

Zakończenie prac i rozliczenie. W tym miejscu możesz skorzystać z naszej usługi opieki nad stroną w ramach abonamentu.

Strona internetowa już od 100 zł

Oferujemy strony internetowe i sklepy również w ramach abonamentu. Oznacza to niską comiesięczną płatność w formie leasingu 0%. Jest to najlepsza forma rozłożenia kosztów stworzenia strony internetowej czy sklepu na mniej uciążliwe płatności.

Realizacje

Wycena

Wypełnij poniższy formularz w celu otrzymania bezpłatnej wyceny Twojej nowej strony internetowej!

""
1
Previous
Next